Sprachreise Frankreich

Kursy francuskiego w Francja: Nicea

Serdecznie witamy w Alpha.B

Alpha.B rezyduje w metropolii Wybrzeża Lazurowego w samym sercu Nicei,
w przepięknej willi z wczesnych lat 20-tych. Nasza szkoła językowa leży przy Rue d'Angleterre - spokojnej, bocznej ulicy w centrum miasta. Obok nowoczesnego wyposażenia, własnej biblioteki oraz systemu multimedialnego (np. internet) na terenie szkoły znajduje się również ogród.
Willa leży w bezpośredniej bliskości do sklepików, pięknych plaż oraz Starego Miasta. .

W miesiącach letnich, od czerwca do sierpieńa oddajemy do Państwa dyspozycji nasze letnie centrum językowe. W naszej drugiej willi, w przepięknej, historycznej dzielnicy Cimiez, w sąsiedztwie rzymskiego amfiteatru, Muzeum Matisse oraz Muzeum Chagalla znajdą Państwo przyjemną atmosferę do nauki.

Uczyć się jęz. francuskiego to przede wszystkim mówić po francusku. Oprócz tego należy koniecznie poznać korzenie tego języka oraz kulturę tubylców,
jak i zapoznać się z mieszkańcami. Nauka jązyka i jednoczesne z nim obcowanie to cenna inwestycja, nowe doświadczenia oraz możliwość innego, fascynującego trybu życia. Tutaj oczekują na Państwa:

profesjonalny sposób nauczania, różnorodny i interesujący program w czasie wolnym od nauki, serdeczne przyjęcie, urocze położenie oraz zespół, zawsze gotowy do Państwa dyspozycji.

Mają Państwo ochtę uczyć sią jęz. francuskiego na Wybrzeżu Lazurowym lub poprostu udoskonalić swój francuski? Podzielają Państwo naszą opinię onośnie pobytu w naszej szkole językowej?
Pańswa inwestycja i nasze kompetencje gwarantują wspólny sukces.

Sprachreise Frankreich Sprachreise Frankreich Sprachreise Französisch

Sprachschulen Nizza

Datenschutzerklärung