Sprachreise Frankreich

Kursy francuskiego w Francja: Nicea

Kursy francuskiego w Nicei - program czasu wolnego

Zaraz po Państwa przybyciu otrzymają Państwo przewodnik podróżnika,
w którym znajdą Państwo wszelkie informacjie dotyczące ciekawostek w Nicei
i okolicy.
Ponad to oferujemy Państwu następujący program kulturalny:
prezentacja francuskich filmów, organizację wieczorków w szkole z konkretnym tematem przewodnim, wieczory na plaży, gra w bowling, wyjścia do dyskoteki, wędrówki, spływy tratwą, konferencje, oprowadzenia po muzem, wycieczki
pod opieką nauczyciela, uczestnictwo w różnych przedsięwzięciach Côte d'Azur,
i oczywiście karnawał... Uczestnictwo w wymienionych przedsięwzięciach jest dobrowolne i obięte w cenie. Państwo ponoszą koszty związane
z transportem oraz biletami.

Proszę również pamiętać o żeglowaniu i nurkowaniu. Nicea oferuje wielorakie możliwości uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Żeglowanie (lipiec-sierpień) w każde popołudnie od poniedziałku do piątku
w godzinach od 14.00 mogą Państwo wziąć udział w 2 tygodniowym kursie przyuczającym do żeglowania, ok. 10 spotkań, każde po 3 godziny. Na pokładzie katamarana będą Państwo pod opieką wyszkolonego egzaminatora z Féderation Française de Voile.

Po wykładzie z teorii przejdą Państwo szybko do ćwiczeń praktycznych odbywających się na jednym z najpiękniejszych na świecie - morzu śródziemnym. Ekipa która jest do Państwa dyspozycji, składa się z opiekunów, mających doświadczenia z uczestnikami z całego świata. Zajęcia odbywają się
w języku francuskim.

Nurkowanie (maj - październik) ten sam rytm i ten sam czas odbywania się kursu, jak w przypadku kursu z żeglowania. Każdego popołudnia płyną Państwo łodzią na miejsce nurkowania. Są Państwo pod opieką egzaminowanego nauczyciela (PADI Gold Palm). Instruktaż oraz omówienie (dziennik okrętowy) odbywają się na pokładzie.

W czasie 9 spotkań uczestniczą Państwo w fascynujących podwodnych podróżach, podczas których uczą się Państwo nurkowania z wykożystaniem róznorodnych zabaw. 2 lekcje po 45 minut poświęcone są teorii.

Kurs kończy się międzynarodowym zertyfikatem "PADI poziom 1."

Połączenie sportu, wypoczynku z nauką języka będzie dla Państwa niezapomnianą przygodą.

Uwagi: Nieletni uczestnicy kursu muszą przedstawić zezwolenie od rodziców, na wykonywanie danej dyscypliny sportowej. Wszyscy uczestnicy potrzebują oświadczenia lekarskiego od lekarza. Prosimy o przedłożenie wszystkich tych dokumentów w sekretariacie, zaraz po Państwa przybyciu na miejsce.

Sprachreise Frankreich Sprachkurs Frankreich Sprachreise Frankreich Sprachreise Frankreich Sprachreise Frankreich
Datenschutzerklärung